Vitalizma Saç Spreyi Ne İşe Yarar?

Vitalizma saç spreyi içerisinde bulundurduğu At kuyruğu ekstratı, demir dikeni ekstratı, mürver ekstratı sayesinde aslında dünyanın en güçlü bitkilerini bir araya getirmekte. Bu bitkilerin içerisindeki vitaminler saçlarınızın gerek dökülmemesi için, gerek yıpranmaması için, gerek mineral katkıları için önemli bitkilerdir. Vitalizma saç bakım spreyi sadece bu ekstratları içermemekte. İçerisinde bir çok faydalı bitkilerinde yağları yer almakta. Bu yağlar arasında buğday yağı, kayısı yağı, sarmısak yağı, hardal yağı, susam yağı ve ceviz yağı gibi faydalı yağları da barındırmaktadır.

Vitalizma Saç Spreyi Lansman

Vitalizma Saç Spreyini büyük bir lansman ile tanıttık. Uzman Biyolog ve Kozmetolog Pervin BULGAK ile birlikte ürünümüz Vitalizma sayesinde neler yapabileceğinizi ve ne işinize yarayacağını kısaca anlattık. Artık saçlarınız için tonlarca para harcamadan daha sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmak mümkün. Tüm kuaförlerin de artık gözdesi olan Vitalizma arge süresinde başarıdan başarıya koştuğunu da kanıtladı.

Vitalizma Saç Spreyi Nasıl Kullanılır?

Vitalizma saç bakım spreyi ile saç yanıkları hızlı ve sağlıklı bir şekilde onarılıyor. Saçı en dibinden, kökünden beslemeye başlayarak saç uçlarına kadar onarıyor. Kısa sürede tüm kırıkları düzeltmeyi başaran bir formül içerisinde yer almakta. Vitalizma saç bakım spreyini saçlarınızı yıkadıktan sonra hafif nemli saçınıza belirlenen süre içerisinde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sonuçlar etkileyici olacaktır.

Pervin BULGAK Vitalizma Arise Anlatıyor!

Vitalizma Sprey yanmış,aşırı yıpranmış elektriklenmiş saçlara maruz kalmış hastalarım için reçeteme yazdığım tek tedavi yöntemi.
Mucizevi içeriği ve etkisiyle saçı yeniden geri kazandıran çok kısa sürede mutlak tedavi sunan yeni çağın en önemli buluşu.
Pervin BULGAK Vitalizma Arise Anlatıyor…

Vitalizma Arise Müşteri Uygulaması

Vitalizma Arise sprey ile müşterimizin yanmış ve kopan saçlarının tedavisi için uygulaması yapılmaktadır. Yoğun kopmalar olan saçların tekrardan eski canlılığını, parlaklığını ve yanmamış halini kazandığı videomuzu keyifle izleyebilirsiniz.

Vitalizma Rise İçeriğindeki Ceviz Yağı

Vitalizma Rise içerisindeki ceviz yağı ne işe yarar neden ceviz yağı kullanıldı. Pervin BULGAK tarafından hazırlanan ürün içeriğini sizlerle paylaşmakta!

Buğday Filizi Yağının Saça Faydaları

Buğday filizi yağı ne işe yarar? Buğday filizinin faydaları nelerdir? Vitalizma Rise Serisi içindeki buğday filizi yağını ne işe yarar? Vitalizma Rise’ın içeriğinde bulunan buğday filizi yağının saça olan faydalarını Pervin BULGAK anlatıyor!

Vitalizma Arise ve Rise’ın Lansman Tanıtımı

Vitalizma Arise Ve Rise’ın lansman tanıtımını siz daha izlemediniz mi? Gebze Kuaförler Odası ile birlikte yaptığımız lansman videolarımızı izleyebilirsiniz…

Vitalizma Rise Sarımsak Yağı

Sarmısak yağı ne işe yarar? Sarmısak yağının faydası nedir? Aklınıza takılan bütün soruların cevabı bu videoda!

Vitalizma Rise’ın içeriğinde bulunan sarımsak yağını Pervin BULGAK anlatıyor!!!

Vitalizma Rise Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağı ne işe yarar? Hindistan cevizi yağı nedir? Vitalizma’nın içeriğindeki hindistan cevizi yağı ne işe yarar?Vitalizma Rise’ın içerisinde bulunan hindistan cevizi yağını Pervin BUGAK anlatıyor!!!

Vitalizma Rise Susam yağı

Susam yağı ne işe yarar? Susam yağının faydaları nelerdir? Susam yağının Vitalizma içerisindeki faydaları nelerdir? Vitalizma Rise’ın içerisinde bulunan susam yağını Pervin BUGAK anlatıyor!!!

Vitalizma Rise Hardal Yağı

Hardal yağı ne işe yarar? Hardal yağının faydaları nelerdir? Vitalizma Rise içerisinde bulunan hardal yağı ne işe yarar? Vitalizma Rise’ın içerisinde bulunan hardal yağını Pervin BUGAK anlatıyor!!!

Vitalizma Rise Kayısı Yağı

Kayısı yağı ne işe yarar? Kayısı yağının saça faydası nedir? Vitalizma Rise içeriğinde bulunan kayısı yağı ne işe yarar? Vitalizma Rise’ın içerisinde bulunan kayısı yağını Pervin BUGAK anlatıyor!!!

Vitalizma Arise ve Rise Müşteri Yorumları

Gün geçtikçe bizi mutlu ediyor müşterilerimizden gelen yorumlar! Özellikle bu mucizeye inanan müşterilerimize teşekkür ediyoruz…

Vitalizma Arise ve Rise‘ın Etkin Gücü ile Saç Dökülmesini %98’ e Kadar Durdurur.

Yanan saçlarınızı artık kesmeye ihtiyacınız olmayacak. Hatta dökülen saçlarınızı %98’e kadar durdurabilirsiniz. Artık saçlarınızın boya sonrası kopmasını da durdurabilirsiniz.

Vitalizma Arise ve Rise’ın Etkin Gücüne Şahit Olun

Vitalizma Arise ve Rise etkin gücünü uygulamalarımızı izleyerek görebilirsiniz. Saçlarınıza fark yaratmak için buradayız!

Vitalizma Arise ve Rise ile Daha Güçlü Parlak Saçlar

Vitalizma Arise ve Rise ile etkin bir güce sahip olucak saçlarınız! Sizlerde bu sayede kopmayan, yıpranmayan saçlar ve daha canlı parlak saçlara sahip olabilirisiniz!