Vitalizma Arise SAÇI KÖKTEN UCA CANLANDIRAN FORMÜL

Vitalizma saç spreyi ile saç yanıkları hızlı ve sağlıklı bir şekilde onarılıyor. Saçı en dibinden kökünden beslemeye başlayarak saç uçlarına kadar onarıyor. Kısa sürede tüm kırıkları düzelten bu mucizevi formül ile saç yeniden canlanıyor,devamında ışıl ışıl parlıyor.Üst düzey bir iyileştirici ve canlandırıcı formül olan Vitalizma ile dertler son buluyor.

Arise Kullanım Talimatı

Ürünümüz ayda 1 defa yıkanmış ve herhangi bir katkı maddesi kullanılmamış, hafif nemli saçlara uygulanır. Havlu yardımı ile ıslaklığı giderilen saçlarınıza ARİSE Sprey uçlardan diplere doğru sıkılır. Her saç teline temas edilene kadar masaj yapılır. 20 dakika kadar bekletilip tekrar saçlarınız yıkanır. ARİSE ve RİSE aynı anda kullanmayınız!

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ SAÇ ONARIM ÖZLERİ BİR ARAYA GETİRİLDİ

Saçı maksimum güçlendiren At kuyruğu ekstratı

At Kuyruğu Ekstratı

Atkuyruğunda bulunan silika sadece kadınlarda ve erkeklerdeki saç dökülmesini yavaşlatmakla kalmaz, aynı zamanda yeni saç köklerinin büyümesini teşvik eder. Bu kan dolaşımını artırır, saç köklerini besler ve saç uzamasını teşvik eder. Atkuyruğu bitkisinde bulunan amino asitler ve fitosteroller kafa derisi üzerinde yağ birikimini azaltırken aynı zamanda saç köklerinin güçlendirilmesini sağlar.

Demir Dikeni Ekstratı

Saç saplarında incelme hacim kaybı gibi problemleri ortadan kaldıran önemli bir özdür. Saç diplerinde ve saç saplarında bulunan kırıkları hızlıca onarır. Yıpranmış ve boyalı saçlara canlı ve parlak görünmesine destek sağlar. Ayrıca saçlarda bulunan elektriklenmeyi minimum seviyeye indirmektedir. Saçları derinlemesine nemlendirirken saçların kırılmasının önüne geçmektedir. Demir dikeni ekstratı ayrıca saçı güneş, rüzgar ve hava kirliliği gibi dış etkenlere karşı korur.

Vitalizma Sprey içerisinde bulunan Mürver bitkisinin faydalarını biliyor musunuz?

Mürver Bitkisi

Mürver katkısı yüksek olan mürver bitkisi E vitamini gereksinimi karşılayan çok faydalı bir bitki özüdür. Saç güçlendirici kırık saç oluşumunu engelleyici ve oluşan kırıkları onarıcı besleyici, koruyucu ve nemlendirici olarak mükemmel etkidedir. Muhafaza ettiği E vitamini sayesinde saçların ihtiyacı olan E vitaminini karşılar. Sürüldüğü bölgedeki hücreleri canlandırır, saçı besler ve parlak bir hal aldırır. Saçların doğal bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur.